דרקונים של שחקי שרת הדרקונים

דרקונים של שחקי שרת הדרקונים

רשומות מלחמת הרומח – מנקודת מבט צבא הזדון!
קיטיארה אות' מטר, שרת הדרקונים של הלהק הכחול, נשלחת על-ידי אריאקס, ראש צבא הדרקונים, למשימה נועזת ומסוכנת: עליה להשמיד את סולאמניה, לא בכוח הזרוע, כי אם על-ידי בועת הדרקון, פריט קסום שכבר הצליח להשמיד את סילבנסטי. קיטיארה יוצאת להשיג את הבועה מפאל-תאס, שר הדרקונים של הלהק הלבן, שאינו מוכן להיפרד מהבועה, וזומם להיפטר מקיטיארה. נשקו הסודי יהיה אהבתה לאהוב נעוריה, תניס חצי-אלף.
 
לאורנה קנן, חברה בחבורת הרומח, ברחה מבית אביה כדי לחפש את אהוב נעוריה, תניס חצי-אלף, וגילתה בדרך את אומץ לבה. כאשר החבורה מתפצלת בטרסיס, לאורנה נאלצת להחליט אם ללכת בעקבותיו, לברוח מהמלחמה ולהינצל ממוות בטוח או לאמץ את גורלה ולאבד את אהבתה.

שתי נשים אלו, הקשורות בגורלו של מנהיג חבורת הרומח, תניס חצי-אלף, משתלבות יחד בסיפור שמעולם לא סופר: המסע אל טירת חומת הקרח. שלושה אבירים יוצאים עם החבורה אל משטחי הקרח הקפואים בהרפתקה ששינתה את פני המלחמה.

זהו הכרך השני בטרילוגיה החדשה של מרגרט וייס וטרייסי היקמן. הספר מביא את קורות מלחמת הרומח מנקודת המבט של צבא האופל ומציג דמויות ישנות ומוכרות ודמויות חדשות ומאיימות, כמו גם סודות שלא נחשפו עד עתה.

כתוב ביקורת על הספר