אודות

אופוס בשבוע הספר
 

אופוס הוקמה בשנת 1987. עם הקמתה חרתה על דגלה את המחויבות לתרגום ולעריכה נאותים, ולהבאת מגוון איכותי של ספרות לקהל הקוראים. מרבית ספרי אופוס הם רבי-מכר מתורגמים, ורבים מהם זכו בפרסי ספרות שונים בארץ ובחו"ל. את ספרי אופוס תמצאו כאן, באתר, ובכל חנויות הספרים המובחרות. אופוס מוציאה לאור ספרים בתחומים: פנטזיה, מדע בדיוני, עידן חדש, ניהול, וסיפורת


פנטזיה


ספרי הפנטזיה של אופוס מאפשרים כניסה לעולם עתיק של דמיון. הז'אנר ממוקם לרוב בימי הביניים, עם טכנולוגיה בסיסית ביותר. הדמויות בו שאובות ממיתוסים, ממיתולוגיות ומאגדות עמים. יסודות חוזרים בו הם אבירים ועלמות במצוקה, קסם וכישוף, דרקונים ויצורים מיתיים המתעוררים לחיים. גזעים רבים נלחמים על טריטוריה. הכוח המניע את העלילה הוא המאבק הבסיסי בין כוחות הטוב והרוע. הסיפורים טומנים בחובם לרוב מסעות והרפתקאות, עלילות גבורה וקרבות, מלחמות דת וירושה וקסם עתיק ורב-כוח.


מדע בדיוני


בין ספרי המד"ב של אופוס נמצאים זוכים רבים בפרסים ורבי-מכר עולמיים. ז'אנר זה צמח מעט לפני המהפכה הטכנולוגית. היסודות המרכזים בו הם: מסעות בחלל ובזמן, התפתחויות ברובוטיקה, בגנטיקה ובשילובים בין השניים, מפגש עם גזעים מעולמות ומכוכבים אחרים. כמו כן שזורים בו השלכות חברתיות ומסרים המרמזים על תופעות חברתיות מובהקות, כגון הגדרת האנושיות, הצורך בהכרה, השאיפה לכוח דרך המדע, שנאת זרים מול שיתוף עם האחר והאפשרויות הטמונות בקדמה.


עידן חדש


ספרי העידן החדש של אופוס הם מהשורה הראשונה של רבי-המכר בעולם. אנו משקיעים מחשבה רבה בבחירתם מתוך רצון להביא לקהל הקוראים את מיטב הכלים לפיתוח בתחום הרוחני, להדרכה בחיים ולמציאת מעט שלווה, אמונה ואהבה.


ניהול


ספרי הניהול של אופוס נותנים מענה לקהל המבקש להבין את התחום ברמה האישית כמו גם ברמה העסקית. כאן תוכלו למצוא מגוון ספרים שיסייעו לכם לאתר את המטרות, לשנות את דרך המחשבה ולהשיג את היעדים שתקבעו לעצמכם. כמו כן תוכלו למצוא כאן מגוון מדריכי חיים לשיפור עצמי.


סיפורת


מאז למדו בני האדם לדבר, הם סיפרו זה לזה סיפורים. ובין הסיפורים הראשונים היו אלה שגוללו מעשים ואירועים שהיו. עלילות שהשפיעו והותירו חותם, שנחרתו בזיכרון והציתו את הדמיון. כאן תוכלו למצוא ספרים עם ערך מוסף, המעניקים - כל אחד בדרכו - תובנה ייחודית ומבט חדש על תרבויות שונות וזמנים אחרים.


קשר ישיר


- קשר אישי - עם ההוצאה באמצעות אי-מייל לכתובת OPUSBOOKS.INFO@GMAIL.COM , תשובה מובטחת לכל פונה.


- מסחר הוגן - תוכלו לקנות באתר אופוס ללא כל חשש, מפני שאצלנו ההגינות היא הדגל. ישנם מקומות שבהם מחירי הספרים שונים מאלו באתר שלנו, אנו מציגים את המחירים הקטלוגיים ומעניקים הנחה קבועה ללקוחותינו.


- באתר אופוס - אפשר למצוא פרטים מלאים על כל הספרים.


- חבילות ומבצעים - מבצעים מיוחדים (על סדרות ומחירים מיוחדים בשבוע הספר). כדאי להיכנס ולהתעדכן.


כיצד ניתן להשיג אותנו?


- דואר אלקטרוני: OPUSBOOKS.INFO@GMAIL.COM, בטלפון 03-6814231  


אופוס הוצאה לאור בע"מ