חוק ומסג

חוק ומסג

שלוש מאות שנים אחרי האירועים שתוארו בטרילוגיית הערפילאים, העולם סקדריאל נמצא על סף העידן המודרני. מסילות רכבת הונחו לאורך התעלות, מנורות חשמל הותקנו ברחובות ובבתי העשירים וגורדי השחקים הראשונים מתנשאים כעת אל העננים.

 

קלסייר, וין, אלנד, סייזד, קפצן וכל שאר הגיבורים עברו אל דפי ההיסטוריה – או לספרי הדת. למרות הקדמה הטכנולוגית, אמנויות הקסמים הישנות של אלומנטיקה ותכמות ממשיכות לתפקד בעולם החדש. בארצות הרחוקות הידועות בשם ארצות הספר, אמנויות קסם אלה הן מרכיב חשוב והכרחי לגברים האמיצים והנשים העשויות ללא חת שמנסים להשליט חוק וסדר באותם מקומות עוינים.

 

אחד מאותם אנשים הוא ווקסיליום לדריאן, דו-כוח נדיר, שיכול לדחוף מתכות בעזרת כוחות האלומנטיקה ולהשתמש בתכמות כדי להפוך את עצמו לקל או כבד כרצונו. אחרי עשרים שנה בארצות הספר, ווקס נאלץ לחזור אל העיר הגדולה אלנדל. כעת הוא נדרש להניח מידו את האקדחים ולקבל על עצמו את החובות של ראש בית אצולה. או כך לפחות הוא חושב, עד שהוא מגלה בדרך הקשה שבתי המידות המטופחים ורחובות העיר יכולים להיות מסוכנים עוד יותר מהמישורים המאובקים של ארצות הספר.

 

ברנדון סנדרסון חוזר אל עולם הערפילאים בסדרה חדשה ומרתקת, שבה מגיע העולם סקדריאל אל העידן השני ומתקדם לעבר העולם המודרני וחידושיו. בשילוב מרתק של מערבון ופנטזיה, הקוראים מגלים מחדש את העולם ולראשונה נחשפים סודות מהעבר.

 "שילוב של שרלוק הולמס ואקס-מן בהרפתקה שנונה ומרתקת".

-          פאבלישרז וויקלי

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר