חירות רגשית

חירות רגשית

"אם אתם, כמוני, משתוקקים לחיים שיש בהם יותר עומק ואמת, להבנה מלאה יותר של עצמכם ורגשותיכם, הספר הזה יספק לכם תשובות, ליווי ידידותי, ומה שחשוב במיוחד, בהירות ואמונה ממנחה-לחיים יוצאת דופן".

מארי אוליבר, זוכת פרס פוליצר
   
חירות רגשית
7 שלבים בדרך לחירות רגשית
 
ד"ר ג'ודית אורלוף
מחברת רב-המכר אנרגיה חיובית
  
דמיינו שאתם תקועים בפקק תנועה וחשים רגועים לחלוטין. שוו לעצמכם שאינכם מאבדים את העשתונות ונותרים רגועים גם כשהמנהלת שלכם חוטפת התקף עצבים. מה יקרה אם תהיו רגועים במקום חרדים? מה יקרה אם חייכם יהיו מלאים ביחסים מספקים ובתחושה חמה של שייכות? כך תרגישו כשתגיעו לחירות רגשית.
ד"ר ג'ודי אורלוף מזמינה אתכם לצאת למסע מופלא, המוביל לאושר ולשלווה, למקום שבו תוכלו לשלוט באירועים השליליים המחלחלים אל חיי היומיום. אין זה משנה עד כמה אתם מתוחים ברגע זה, עכשיו הזמן לחולל שינוי חיובי. יש בכם את היכולת לשחרר את עצמכם מדיכאון, מכעס ומפחד.
כשהיא משלבת בין מדעי המוח, רפואה אינטואיטיבית, פסיכולוגיה ושיטות אנרגטיות רגישות, משרטטת ד"ר אורלוף את מרקם היחסים העדין שבין מוחנו, גופנו, נפשנו וסביבתנו. בהומור ובחמלה היא מראה לנו כיצד לזהות את הרגשות השליליים העזים ביותר וכיצד להפוך אותם לתקווה, לטוּב-לב ולאומץ. מקרים משכנעים של מטופלים וסיפורים מפי משתתפי הסדנאות שהיא מעבירה ומחייה הפרטיים ממחישים את הצעדים הפשוטים והקלים לביצוע, שבעזרתם ניתן להתמודד עם ערפדים רגשיים, אכזבות ודחייה.
 
חירות רגשית היא מפת דרכים לכל אלה שחשים מתוחים, מיואשים או חסרי אונים, כמו גם לאלה שנמצאים במקום טוב מבחינה רגשית, אבל רוצים להרגיש עוד יותר טוב. ד"ר אורלוף מלמדת אותנו שכל יום מציג בפנינו הזדמנויות להיות גיבורים בחיינו שלנו: להתרחק משליליות, להגיב בצורה בונה ולשלוט בכל מצב. החירות הרגשית המלאה היא בהישג ידכם.
 
 
ד"ר ג'ודית אורלוף היא פסיכיאטרית מוסמכת ומרצה קלינית בפסיכיאטרייה ב-UCLA. היא גם המחברת של רבי-המכר אנרגיה חיובית שראה אור בהוצאת אופוס ו-Second Sight. ד"ר אורלוף היא מרצה ומנחה בין-לאומית של סדנאות על הקשר בין רפואה, אינטואיציה וחירות רגשית.
למידע נוסף בקרו באתר הסופרת: www.drjudithorloff.com

כתוב ביקורת על הספר