מלבד הכלב

מלבד הכלב

נד הנרי הוא היסטוריון הזקוק למנוחה. הוא מתרוצץ ללא הרף בין מעבדת המסע בזמן ב-2057 לבין קתדרלת קובנטרי ב-1940 כדי למצוא יצירת אמנות ויקטוריאנית זוועתית שנקראת "גזע-הציפורים של ההגמון", כחלק מפרויקט שיקום הקתדרלה. כאשר מאבחנים שנד סובל מסחרחורת-זמן, הוא נשלח להירגע על נהר התמזה בשנת 1888. אבל גם לשם נראה שהצרות ממשיכות לרדוף אחריו.

 

וריטי קינדל, עמיתה היסטוריונית, יוצרת בטעות פגם ברצף המרחב-זמן, וכעת על שניהם להחזיר את המצב לקדמותו ולפתור את התעלומה הגדולה – מה קרה לגזע-הציפורים של ההגמון? כדי לענות על החידה, עליהם להתמודד עם מלומדים מוזרים מאוקספורד, עם ספיריטואליסטים נוכלים, עם נערות מפונקות ועם חתולה מפונקת עוד יותר. אם הם ייכשלו, ההיסטוריה כפי שאנחנו מכירים  – תשתנה לעד.

 

קוני ויליס היא סופרת מדע בדיוני אמריקנית. זכתה בין היתר באחד עשר פרסי הוגו ובשבעה פרסי נבולה. בשנת 2009 נכנסה למוזיאון היכל התהילה של המדע הבדיוני בארצות הברית.

 

היא ידועה בעיקר בזכות סדרת ספרי "נוסעי הזמן מאוקספורד". הספר השני בסדרה, "מלבד הכלב" , ששואב השראה מספר המופת "שלושה בסירה אחת (מלבד הכלב)", זכה בפרסי ההוגו והלוקוס. 

 

 

ספר שהוא מסע של שנינות, הומור, אהבה והנאה מהחיים עצמם.

The Wall Street Journal

 

קוני ויליס מלהטטת באופן מושלם קומדיית נימוסים והליכות, תיאוריית כאוס ומגוון קריצות ספרותיות.

Publishers Weekly

 

[קוני ויליס] התעלתה על עצמה עם מלבד הכלב. ...את הספר הזה הקורא לא יצליח להניח מידיו, אבל גם לא ירצה לסיים... קסום.

The Sunday Advocate, Baton Rouge

 

 

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר