קצב המלחמה - ב

קצב המלחמה - ב

 

המלחמה בין המאוחדים ובין כוחות הקואליציה עולה שלב כאשר אורית׳ירו, מצודת אבירי האור, נכבשת בידי רבוניאל, גבירת המשאלות ואחת המאוחדות האכזריות ביותר. היא מנסה לגייס את נאבאני לעזרתה במטרה להשכין שלום בין העמים. נאבאני אינה מסוגלת לבטוח בה, אבל היא תעשה הכול כדי לחקור ידע קדום ולגלות כוח שעלול אפילו להרוג אלים.

 קאלאדין, השורד האחרון מהכיבוש של אורית׳ירו, יוצא למלחמת גרילה נגד כוחות המאוחדים. לזיאן, הרודף האכזר, רוצה לשמור על המסורת העתיקה שלו ולכן יעשה כל שביכולתו כדי למצוא את קאלאדין ולהרוג אותו. קאלאדין יצטרך למצוא בני ברית שונים ומשונים על מנת להגן על אהוביו ועל המגדל עצמו.

 אדולין עומד למשפט באשמת הבגידה של אבירי האור בספרנים העתיקים. בעודו מנסה למצוא את דרכו בסבך חוקי המשפט של ספרני הכבוד, יוצאת שאלאן למשימה סודית משל עצמה: למצוא את ריסטארס המסתורי, המנהיג של בני הכבוד.

 קצב המלחמה הוא הספר הרביעי בסדרת רבי המכר "גנזך אורות הסער", וההמשך ל"דרך המלכים", ל"רסיסים של האור" ול"בעל השבועה" מאת ברנדון סנדרסון, המחבר של סדרות "הערפילאים" ו"מלחמת הנפילים" שיצאו בהוצאת אופוס.

 

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר

ביקורות הקוראים

ספר מצוין באנגלית
אלעד יפה 10/12/2021 11:42:08

מומלץ מאוד, אבל רק אחרי שקוראים את הספרים הקודמים (מן הסתם.) וה sibling הוא א-בינארי. ונקווה בשביל צפריר גרוסמן שהוא ישאיר את זה ככה.