נשמת הרוח

נשמת הרוח

נשמת הרוח

הקנדרים
גזע הילדים של קרין, עליזים ושמחים, יוצאים בתאוות נדודים לתור בעולם ולמצוא בו מקומות חדשים. בימים שלאחר מלחמת הכאוס והחורבן השני השבילים מסוכנים, אבל מתברר שהסכנה הגדולה ביותר לגזע התמים וחסר הישע נמצאת דווקא על מפתן הבית.
 
מאליסטריקס
הדרקונית האדומה הגיעה ממקום רחוק, והיא שונה מכל דרקון אחר. אין בה חמלה או רחמים, והיא אפילו אינה בוחלת ברצח דרקונים אחרים כדי להשיג את מטרותיה. היא מסוגלת לבצע כשפים אדירים בעידן שבו הקסם אינו קיים עוד. לאחר שהשמידה חלקים רבים בקרין, היא פונה לעבר מטרה חדשה בכיבושיה, העיר קנדרמור.
 
מי-נהר
גיבור הרומח הזקן מגלה כי נותרו לו רק חודשים ספורים לחיות. הוא יוצא למסע פרֵדה מחבריו הוותיקים ונתקל בשני קנדרים, המבקשים ממנו לעזור להם להילחם בדרקונית האדומה, שרוצה להשמיד את מולדתם. מי-נהר יודע כי מסע זה הוא אולי האחרון בחייו, אבל האם גיבור הרומח האמיץ יוכל לנצח דרקונית שבכוחה לעוות את העולם עצמו?
  
כריס פירסון, מחבר טרילוגיית "המלך הכוהן" שהייתה להצלחה אדירה בישראל, חוזר בספר אל התקופה הלא ידועה שבין מלחמת הכאוס למלחמת הנשמות. כריס משרטט ביד אומן את דמותו האניגמטית של מי-נהר, איש המישורים הקודר בעל לב הזהב, שכעת לוקח איתו להרפתקה את בנותיו האמיצות, לקרב כנגד כל הסיכויים על עתידה של קרין.

המלצה של גלובל רפורט

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר