התובנה השתים-עשרה

התובנה השתים-עשרה

מאת: ג'יימס רדפילד 
נפקח את העיניים, נרחיב את גבולות התודעה, נסתנכרן עם כוחות היקום ויחד נוכל להביא את עולמנו החומרני והאלים למצב של סינרגיה רוחנית חדשה שתשנה את פני החיים עלי אדמות.

ספר זה לוקח אותנו, יחד עם המספר וחבריו ,למסע בעקבות כתב-יד עתיק המכיל את המסר האחד, שיחבר יחדיו את כל התובנות לכלל הבנה מוחלטת של חכמת כל הדתות , את צפונותיהם של החיים ואת מה שמעבר להם.
איחוד היסודות שעומדות בבסיס הדתות השונות בעולם מביא ליצירת עולם אוטופי.
 
כמו בעולם האמיתי, גם בסיפור המותח שלפנינו, גורמים קיצוניים יעשו כל שביכולתם למנוע מהאנושות את הידע שיוביל לחיים של רוחניות הרמונית בעולם.
 
המספר, וחברו וויל, גוברים על המכשולים ומצליחים להביא לידיעת הקורא את התובנה השתיים-עשרה - שבעזרתה מתאחדים כל חלקי הפאזל לפתרון תעלומת החיים.
 
"התובנה השתים-עשרה" הוא צינור ישיר העובר ממקורות הידע העלומים של המחבר, דרך תודעתכם, אל מעמקי סודות היקום, החיים, והמונח שאנחנו מכנים "מוות". כך, שאתם יודעים בדיוק איך נכנסתם לספר, אך לא תדעו איזה אדם תצאו ממנו.
 
עבור מיליוני חסידיו של ג'יימס רדפילד, ספריו, הניזונים מהשכלתו בפילוסופיה, פיסיקה, פסיכולוגיה, וממקור השראה אלוהית, הם לא רק סיפורים מרתקים אלא "מדריך מסע" אולטימטיבי להרחבת התודעה, להבנת היקום ולהתחברות לכוחות השולטים בו, באמצעות השכל הישר.
 
ג'יימס רדפילד הוא מחברם של רבי המכר: "נבואה השמימית", "התובנה העשירית", "הסוד של שמבהלה" ו"החזון השמימי". ספריו של ג'יימס רדפילד, החל מהנבואה השמימית" עוברים מיד ליד, מקורא לקורא, כבר קרוב לעשרים שנה. הספר הזה, שמיליונים ברחבי העולם ציפו לו - טומן בחובו – כמו כל שאר ספריו , תובנה קוסמית מופלאה נוספת, שמרחיבה את גבולות התודעה.
מאנגלית: נורית לוינסון

כתוב ביקורת על הספר