שלושה ימי עד דלא היה

שלושה ימי עד דלא היה

כשדפנה מריטי בת השתים-עשרה גנבה קלטת שעליה כתוב ההרפתקה הגדולה של פי-ווי הרמן מבית סבתה, לה ולאביה המרצה במכללה, פרנק מריטי, לא היה מושג שהגנֵבה משכה את תשומת הלב של השירות החשאי הישראלי ושל ארגון סתרים אירופאי עתיק של עוסקים בחוכמת הנסתר, ושבתוך שעות יבקר אצלם סבה האבוד משכבר, המנסה גם הוא נואשות להשיג את הקלטת.
דברים מוזרים מתחילים להתרחש: הדובון של דפנה נשרף, רוצחת עיוורת כמעט הורגת את פרנק, ורוח רפאים מתחילה לדבר לדפנה ממכשיר טלוויזיה כבוי.
דפנה ואביה מוצאים את עצמם לכודים במרכזו של מאבק כוחות רצחני שראשיתו בישראל ובגרמניה, וכעת עושה את דרכו בקול נפץ דרך לוס אנג'לס החוצה אל מדבר מוהאבי. כדי להישאר בחיים, עליהם ללמוד במהירות את כלליו של משחק שחמט קסום ומסוכן, לנצל את כל פיקחותם ואומץ לבם – וכן את אהבתם ונאמנותם זה לזה – כדי להימלט מגורל קשה ממוות.
 
הרפתקה אפית מאיצת דופק שמטשטשת את הגבולות בין ריגול לעל-טבעי; בין טוב לרע; בין עבר, הווה ועתיד. שלושה ימים עד-דלא-היה הוא יצירת מופת מסעירה של מתח ספקולטיבי מדמיונו המרשים תמיד של הסופר שאין דומה לו, טים פאוורס.
 
טים פאוורס הוא מחברם של ספרים רבים שזכו להערכת הביקורת, וביניהם, הזדמנות אחרונה, שערי אנוביס ומזיגת הכהה שיצאו בהוצאת אופוס. הוא זכה בעבר בפרס הפנטזיה העולמית, וחי כיום בסן ברנרדינו, קליפורניה.

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר