טיידלנדס

טיידלנדס

מדינה הנתונה במלחמה.
מלך שראשו נערף.
אישה הנוצרת סוד מסוכן.

בערב חג אמצע-הקיץ ממתינה אלינור בבית הקברות בחצר הכנסייה. היא מקווה לפגוש שם את רוח הרפאים של בעלה הנעדר ובכך לאשש שהוא אכן מת. עד שזה יקרה היא לא נשואה ולא אלמנה, וחייה תלויים באוויר באופן שמסכן אותה. תחת זאת היא פוגשת את ג'יימס, צעיר במנוסה. היא מוליכה אותו בשבילים נסתרים, בנוף הביצות הבוגדניות של אזור הטיידלנדס בדרום אנגליה. אלינור אינה יודעת שהיא מכניסה לחייה מרגל ואויב.


אנגליה שרויה בעיצומה של מלחמת אזרחים מדממת שהשפעותיה ניכרות גם באזורים המרוחקים ביותר בממלכה. שכניה החשדניים של אלינור בוחנים זה את זה ומחפשים כל סימן לחוסר נאמנות לפרלמנט החדש. השאפתנות והנחישות של אלינור מסמנים אותה כאישה הפועלת שלא לפי הכללים. יופייה תמיד היה מקור להתלחשויות בדבר כוח זדוני שבו ניחנה, אבל הסודות שהשכנים לא יודעים עליה ועל ג'יימס בעייתיים בהרבה. בתקופה הזו יש בהלה בלתי נשלטת מפני מכשפות, ואם תושבי הכפר יגלו את האמת הם עלולים להחליט לטפל במצב בעצמם.

 

 

על הסופרת

הסופרת פיליפה גרגורי הגיעה לראש רשימת רבי-המכר של ה"ניו-יורק טיימס" ונחשבת ל"מלכת הסיפורת המלכותית" (העיתון USA Today ), בין ספריה שיצאו בהוצאת "אופוס": "בת בולין האחרת" ו"המלכה הלבנה".

בספר זה, ראשון בסדרה, היא מתארת אפוס משפחתי מרתק המתרחש בזמן מלחמת האזרחים האנגלית ועוקב אחר קורות משפחה אחת דרך עיניהן של נשות המשפחה.

 

ספרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כתוב ביקורת על הספר