אינטואיציה - להקשיב לקול הפנימי

אינטואיציה - להקשיב לקול הפנימי

תרגום: בתיה זיסו

ד"ר ג'ודית אורלוף, פסיכיאטרית מוכרת ובעלת שם שהוכתרה על-ידי הניו-יורק טיימס כסופרת רבי מכר, חושפת בספר זה את סיפור חייה הבלתי רגיל ומספרת על מסעה לעבר קבלת הכישרון האינטואיטיבי שלה – כישרון שהיה עליה להסתיר במשך רוב חייה - ככלי טיפולי בעל תוקף וערך שלא יסולא בפז. בספרה מספרת אורלוף על המהפכה שהתחוללה ברפואה ובפסיכיאטריה המודרנית בשנים האחרונות וחוקרת את תפקיד האינטואיציה בשמירה על בריאות גופנית ורגשית על ידי הבאת דוגמאות מחייה האישיים ומחיי מטופליה.
 
 אורלוף מעודדת את קוראיה לזהות חוויות אינטואיטיביות בחיי היומיום שלהם, ומלמדת אותם כיצד לעורר את האינטואיציה הרדומה שלהם בעזרת תרגילים המעצימים את התודעה וכיצד להשתמש במדיטציה, בתפילה ובפירוש חלומות כדי להרחיב את האפשרויות שלהם. כמו ד"ר אורלוף, גם קוראי ספרה ייצאו למסע לבחינה מחודשת של חייהם, של אמונותיהם, של עתידם... ושל הפוטנציאל המופלא שלהם עצמם.
 
ד"ר ג'ודית אורלוף היא מחברת רבי המכר של הניו-יורק טיימס חירות רגשית ואנרגיה חיובית, ששניהם יצאו בהוצאת אופוסאורלוף היאפסיכיאטרית מוסמכת ומרצה קלינית בפסיכיאטריה ב-UCLA.
 
"סיפור מופתי ורהוט, שיגרום גם למי שאינו מאמין בעולם הרוחני – להאמין. חייבים לקרוא את הספר הזה".
Psychology Today
 
"אינטואיציה: להקשיב לקול הפנימי הוא ספר שקשה להניח מהיד.... הוא עוסק בנושא שנוי במחלוקת. הוא משתף אותנו במאבקים ובהצלחות של רופאה אמיצה הנלחמת נגד מערכת רפואית ספקנית כדי לתת תוקף לאינטואיציה. תמצאו בג'ודית חברה חדשה, משום שסגנון כתיבתה האינטימי יעורר בכם את התחושה שהיא מדברת אליכם מסלון ביתה".
-          ד"ר ג'ואן בוריסנקו, מחברת הספר Minding the Body, Mending the Mind

המלצה בנוריתהה

המלצה  באתר אמא ואבא

כתוב ביקורת על הספר